gry PC

Gra PC Railway Empire Complete Collection

Gra PC Railway Empire Complete Collection
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 140,02 PLN 113,84 PLN netto
Producent: KOCH
Indeks: AB04020628714543
Indeks producenta: 4020628714543
EAN: 4020628714543
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 15,00 PLN (przedpłata) 19,00 PLN (pobranie)
Opis
Opis:

OPIS GRY:
Stany Zjednoczone, 1830: "Nowy Świat" jest w fazie rozkwitu. Przemysł kwitnie, a celem wyścigu jest stworzenie najbardziej dominującego i potężnego imperium kolejowego w całej Ameryce Północnej. Nadszedł czas, aby przemyśleć i wyprzedzić konkurentów, prowadząc swoją firmę w XX wieku!

W Railway Empire stworzysz rozbudowaną i rozległą sieć kolejową, kupisz ponad 40 różnych pociągów modelowanych w niezwykłych szczegółach, a także kupisz lub zbudujesz stacje kolejowe, budynki konserwacyjne, fabryki i atrakcje turystyczne, aby utrzymać swoją sieć podróżniczą przed konkurencją. Będziesz również musiał zatrudnić pracowników i zarządzać nimi, jeśli chcesz zapewnić efektywną obsługę pociągów, a jednocześnie rozwijać ponad 300 technologii, począwszy od ulepszeń mechanicznych, poprzez same pociągi, a skończywszy na infrastrukturze miejsc pracy i zaawansowanych udogodnieniach, w miarę postępów w pięciu erach innowacji technologicznych. Jednak nie możesz po prostu budować i badać w trakcie swojej drogi na szczyt - konkurencja nigdy nie śpi, więc aby utrzymać swoją firmę na torze, musisz przetrwać nawet z trzema innymi cwanymi potentatami. Aby dostać się na szczyt, być może będziesz musiał uciec się do bardziej podstępnej taktyki, gdy będziesz atakował i sabotował swoich przeciwników poprzez rajdy iszpiegostwo przemysłowe.

Railway Empire Complete Collection zawiera podstawową grę, wszystkie dodatki (Mexico, The Great Lakes, Crossing the Andes, Great Britain & Ireland, Germany, France, Northern Europe, Down Under) i wszystkie aktualizacje.

CECHY GRY:

  • Wykorzystaj możliwości gospodarcze Stanów Zjednoczonych w rozbudowanej kampanii, pracując krok po kroku od wybrzeża do wybrzeża na tym wielkim kontynencie.
  • Poprowadź swoje Imperium Kolejowe do sukcesu, tworząc kompleksową sieć kolejową i optymalizując transport pasażerów oraz towarów.
  • Pokonaj wyzwania i zadania w różnych scenariuszach lub twórz doskonałą sieć kolejową bez żadnych ograniczeń w trybie budowlanym.
  • Ponad 40 autentycznych, historycznych lokomotyw i ponad 30 różnych wagonów.
  • Zainwestuj w ponad 300 nowych technologii w pięciu różnych epokach, aby osiągnąć postęp i zmaksymalizować potencjał Twojej sieci kolejowej.
  • Rywalizuj z maksymalnie trzema innymi firmami, również za pomocą sabotażu  wysyłając bandytów i szpiegów.
  • Funkcja Ride Along pozwala eksplorować twoją sieć kolei i scenerię z pierwszoosobowej perspektywy maszynisty.

Parametry
Podstawowe
Data premiery:2020-08-07
Wymagania wiekowe:3
Nośnik (filmy, gry, oprogramowanie):DVD
Platforma (gry):PC
Wersja językowa:Polskie napisy
Tryby gry:Singleplayer
Gatunek:StrategicznaSymulator
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy